kontakt@e-pr.pl +48 883 861 021
kontakt@e-pr.pl +48 883 861 021

Content Marketing

Content marketing – inaczej tzw. marketing treści – forma strategii polegająca na pozyskiwaniu klientów za pomocą wartościowych i interesujących treści dopasowanych do ich potrzeb oraz oczekiwań. Pojęcie odnosi się do treści, a właściwie różnorodnych materiałów, które są publikowane i rozpowszechniane poprzez Internet.

e-PR.pl realizuje swoje kampanie content marketingu poprzez skuteczne połączenie usługi copywritingu wraz z elementami SEO. Content marketing wspomagany poprzez SEO to w dzisiejszych realiach naturalne połączenie dające najlepsze efekty.

Etapy kampanii

1

Strategia

Przygotowujemy wraz z klientem odpowiednią strategie kampanii ustalając m.in. odpowiednią grupę docelową oraz tematykę przyszłego contentu.

2

Kreacja

Znając grupę docelową oraz tematykę, dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i na ich podstawie tworzymy wszelkie treści niezbędne do realizacji kampanii.

3

Promocja

Kolejnym etapem jest odpowiedni research i dobór wartościowych serwisów tematycznych oraz publikacja w nich przygotowanych wcześniej treści.

4

Raportowanie

Ostatnim etapem kampanii jest przygotowanie raportu dla klienta, w którym zawarte będą konkretne odnośniki i źródła do opublikowanych treści.

Kontakt

E-mail: kontakt@e-pr.pl
Tel: +48 883 861 021